STYROL a.s.

Polystyrenová tvárnice STYROLBLOK, 1000x250x250 mm

Cena 199 Kč/ks vč. DPH (164,46 bez DPH)

Výrobek SKLADEM

 

Polystyrenová tvárnice STYROLBLOK je moderní a univerzální stavební materiál, který je vhodný pro výstavbu bazénů, garáží, občanských bytových i průmyslových staveb. Tvárnice je univerzální. Náleží k ní speciální bočnice, které zajišťují uzavření boků tvárnice a zamezují tak vytékání betonu v rohových částech stěny. Bočnice se do tvárnice jednoduše zasunují.

 

Na základě rozměrů bazénu vám spočítáme potřebné množství tvárnic a bočnic.
Cena bočnic je 41 Kč / pár (33,88 Kč bez DPH / pár).
Objednávka možná přes e-mail nebo telefonicky
E-mail: obchod@styrol.cz
Tel.: +420 775 762 124 (Po-Pá mezi 6-14h)

 

Popis obrázku

 


Systém STYROLBLOK je moderní technologie výstavby vnějších a vnitřních nosných a výplňových stěn objektů. Je určen především pro výstavbu občanských, bytových a průmyslových staveb, dále například pro výstavbu bazénů, suterénních prostor, nadzemních a podzemních garáží atd. Základem tohoto stavebního systému je speciální tvarovka STYROLBLOK a ukončovací víčko vyrobené z expandovaného polystyrénu EPS se samozhášivou úpravou. Z této tvarovky lze jednoduchým způsobem sestavit tzv. ztracené bednění, které po vylití polotekutým betonem B 20 s max. zrnitostí 8 mm vytvoří kompaktní stěnu s oboustrannou tepelnou a zvukovou izolací.  


Tvarovka i víčko jsou opatřeny mechanickým zámkovým systémem, jehož pomocí sestavujeme stěny bez spojovacích materiálů. Systém STYROLBLOK zamezuje vzniku tepelných mostů. Mechanický zámkový systém vykazuje dostatečnou pevnost pro betonování jak strojní (se zpomalovací koncovkou), tak ruční. Zdivo postavené ze stavebního systému STYROLBLOK vykazuje výborné tepelně-izolační vlastnosti a je zařazené do stupně hořlavosti C 1  s PO 30 min.

 

Popis obrázku

Proč stavět ze STYROLBLOKU?